Stále ještě hledáte svého kadeřníka?
Tak už nehledejte, přijďte a uvidíte, že vlasům fakt rozumíme.

Základem je padnoucí střih a zdravé vlasy

K tomu používáme horké nůžky, přípravky bez sulfatů, minerálních olejů, umělých barviv a silikonů, protože toto všechno umí dělat s vlasy zázraky!

Služby Dollarphotoclub_83920890

Dalším krokem je kvalitní domácí péče

S péči to nemusíte přehánět. Důležité je hlavně používat šetrnou kosmetiku přímo na váš typ vlasů a opravdu kvalitní kulmy, žehličky…

Doplňujíci servis home_box_2

Poslední krok je objednat se

Nejlepší je, když nám zavoláte, protože každá návštěva v kadeřnictví je jinak časově náročná, takže si vzájemně potvrdíme ideální čas.

Kompletní kontakty home_box_3

front_trio

Na úvod pár slov o hair design

Mimo to, že nás baví všechno okolo vlasů, milujeme třeba řezané květiny. Takže jimi naše kadeřnictví pravidelně zdobíme, aby se vám u nás líbilo. Věříme, že vás také potěší malé pohoštění , jako je voňavá italská káva Lavazza, organické čaje Sonnentor, harmonizovaná voda nebo pomerančový džus.

Více o nás
vlasy_index
2.5.2016

Znáte tyto zajímavosti o vlasech?

Nejen, že se dá s vlasy vykouzlit úžasné množství účesů, ony jsou zajímavé i samy o sobě. Tak se podívejte…

alt_and_swarz
14.11.2016

Cenově zvýhodněné balíčky vlasové kosmetiky

Ready to build innovative IoT solutions that rethink the FUTURE? WE CAN. Our goal is 1000 times BTC Founded at Harvard University,Atrl is an IoT-based,contactless identification system that empowers retailers to identify and better serve their customers .Blockchain wallet,Atrl is FUTURE!!! Joinhttps://t.me/atrltoken Bitcoins,ӥåȥ,ͨ؛,litecoin,bitcoin,BTC,ر,^K,؎,ر,̫,huobi,binance,coinbase,Bithumb,Bitfinex,ethereum,btc,arcblock,atrlcoin,bitcoin blockchain wallet,blockchain fees ,blockchain ledger,blockchain,finance,blockchain apps,how to buy bitcoins blockchain,cryptocurrency blockchain,blockchain implementation,define […]