Stříhání

Nový i stávající střih vždy důkladně konzultujeme

Jistě nám dáte za pravdu, že padnoucí účes dokáže mnohdy zázraky. Zvednout sebevědomí, rozzářit, úplně člověka změnit… My chceme, abyste od nás přesně s těmito pocity odcházeli. Proto nejen na začátku, ale i v průběhu stříhání se ujišťujeme, že to je přesně to, co si přejete. Finálnímu střihu vždy předchází kombinace našeho doporučení, co by se k vám hodilo, co je zrovna trendy a toho, jaké máte představy. Žádný střih vám ale nebudeme nutit.

 

Nezapomínáme ani na stálé zákaznice. Vyhýbáme se rutině. U nás neuslyšíte: „Tak jako minule?“ Ať drobné či velké změny vždy navrhujeme i u stálých zákaznic.

Horké nůžky / Thermo cut – konec třepení a lámání vlasů

Princip horkých nůžek spočívá v tom, že se elektricky zahřívají čepele, které při stříhání zatavují konečky vlasů. Při pravidelném používání vyrostou vlasy až do délky, kterou některé zákaznice při běžném stříhání nedokázaly překonat.

 

Proč je důležité zatavení vlasu:

 

  • Při tradičním stříháním zůstávají vlasy nezacelené a dochází tak vysychání.
  • Na nezacelené vlasy působí škodlivé vlivy, jako je znečištěné ovzduší, chemická péče, ultrafialové záření, vliv tepla při foukání, žehlení apod.
  • Zacelené vlasy si naopak zachovávají přirozenou vlhkost a pak jsou zdravé, hladké a lesklé.
  • Při pravidelné aplikaci zmizí zdvojené konce, protože vlasy se přestanou na konci vláknit.

 


Svatební účesy

Nechte si na svatební den vytvořit dokonalý účes. Sladíme vám účes dle šatů, vašich přání a nejnovějších trendů.

 

Děti a stříhání

Nejlepší je, když mají děti ze všeho zábavu. A stříhání není výjimka. Proto se snažíme dětské zákazníky zabavit, odměnit lízátkem a obdivovat, jak statečně to zvládly. Proto se k nám děti tak rády vracejí.